Jak se přihlásit na VS Sales Management

Přihlašování do vedlejší specializace 3SA Sales Management se koná na základě výběrového řízení.

Výběrové řízení je v duchu salesu založené na znalostech pouze částečně, mnohem více na snaze a ochotě věnovat přípravě potřebný čas.

Postup:

1.6. – 20.8. bude otevřena odevzdávárna výběrového řízení. Od té doby můžete vkládat odkazy na leteckou poštu nebo youtube, kam nahrajete své 1min prezentační video. 22.8. proběhne automatizovaný zápis 25-ti nejlepších studentů.

Obsah videa (co bude komise hodnotit):

Natočte sebeprezentaci v délce maximálně 1 minuty ve formátu MP4. Jejím obsahem bude představení své osoby, motivace a předpokladů ke studiu Sales Management vedlejší specializace, největšího životního úspěchu (nemusí být spojený s oborem) a vaší hlavní „konkurenční výhody“ oproti ostatním zájemcům. Odkaz na svou videopřihlášku vložte do příslušné odevzdávárny v InSISu. Nevkládejte žádný průvodní dopis ani vysvětlení k videu. Rada – buďte kreativní. Připravte si dobře skript, nahrajte vícekrát, setřihejte, použijte hudbu, prostředí, etc.

Co bude následovat:

Bodové hodnocení a informaci o úspěchu při výběru naleznete na příslušném místě v InSISu. Vždy se ujistěte, že jste vložili odkaz videopřihlášky do InSISu správně a případně přidali kód, pokud je ke stažení zapotřebí. Nemůžeme akceptovat později podané nebo nefunkční odkazy na videopřihlášky, nebo videozáběry použité ve více přihláškách.

U přijatých studentů se doporučuje zaregistrovat a absolvovat všech pět předmětů v jednom semestru školního roku.