Studentská soutěž Masters of Marketing

Studujete bakalářské studium na VŠE v Praze? Jste fascinováni světem marketingu a stále hledáte nové výzvy?

Pak neváhejte a přihlaste se do Masters of Marketing – jedinečné studentské soutěže na bázi marketingové simulace.

Masters of Marketing je týmová soutěž mladých marketérů, kterou pořádáme ve spolupráci se společností Unilever. Soutěž probíhá na bázi marketingové počítačové simulace. V průběhu šesti kol soutěže (2 kola z domova, 4 v centrále Unilever) budou muset soutěžící prokázat, zda dokáží převést poznatky nabyté v oblasti strategického marketingového řízení do praxe a zda dokáží zvolenou strategii vhodně implementovat do jednotlivých prvků marketingového mixu. To vše v prostředí dynamicky se měnícího virtuálního trhu, kde působí konkurenční firmy řízené softwarem a lépe, než ostatní soutěžící týmy.

Jak na přihlášení?

• Najděte svůj tým (maximálně 3 členové)
  • Zvolte název a leadera týmu
  • Představte svůj tým a řekněte nám, proč bychom měli vybrat právě vás
  • Zašlete svou prezentaci na email: Marketing.Masters@unilever.com

Do soutěže se mohou přihlásit všichni studenti bakalářského i magisterského studia na VŠE v Praze, kteří ovládají angličtinu a češtinu.

Deadline pro přihlašování je 6.10. 2023!

Co můžete vyhrát?

• mentoringové sezení s generální ředitelkou Unilever pro ČR a Slovensko
  • certifikát Masters of Marketing 2023, který může obohatit váš profesní životopis

Celodenní finále soutěže proběhne 9.11.2023 v sídle společnosti Unilever na Palmovce.

Více informací o soutěži najdete zde.

Studentská soutěž Masters of Marketing