Alumni marketing

ALUMNI MARKETING je komunita, ve které se aktivně sdružujeme my – absolventi a studenti Vedlejší specializace Marketing (3MK). Díky aktivnímu udržování vztahů v rámci komunity, které je podpořeno aktivitami organizační Alumni rady, nabývají všichni členové komunity exkluzivní konkurenční výhodu vůči jiným profesionálům v oboru. Členství v této největší marketingové komunitě v Česku vám poskytne platformu pro vzájemnou komunikaci a spolupráci, která může akcelerovat vaši kariéru, osobní a profesní růst. Každý člen může využít synergie komunity a najít zde atraktivní pracovní nabídky, cenné rady a know-how od ostatních členů nebo potkat kamarády s podobnými zájmy. Které z výhod komunity využijete je v zásadě jenom na vás.

Cíl

Cílem našich snah je vytvořit silnou sociální skupinu úspěšných marketingových profesionálů vycházející z výběrového vzdělávacího programu. Tři základní pilíře, které zastřešují veškeré aktivity organizované pro členy komunity jsou osobní rozvoj, profesní růst a networking. V rámci komunity jsou organizovány různé formáty networkingu – ať už společenské či profesionální, které připravují členové Alumni rady. Mezi pořádané akce patří společné drinky, party, workshopy, zajímavé přednášky, volnočasové a sportovní aktivity nebo pravidelné obědy.

Kontakty

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na alumnimarketingvse@gmail.com nebo se podívejte facebook fan page VS Marketing kde najdete mimo jiné fotky z našich akcí.

Rada Komunity VS Marketing

Předsedkyně rady
Martina Mäsiarová
Členové rady
Lenka Adámková
Zuzana Bláhová
Andrea Daďová
Simona Fedorková
Veronika Hanzelyová
Tomáš Huťťan
Petr Janata
Filip Karbulka
Barbora Marečková
Ester Šváchová