Alumni marketing

ALUMNI MARKETING je komunita, ve které se aktivně sdružujeme my – absolventi a studenti Vedlejší specializace Marketing (3MK). Díky aktivnímu udržování vztahů v rámci komunity, které je podpořeno aktivitami organizační Alumni rady, nabývají všichni členové komunity exkluzivní konkurenční výhodu vůči jiným profesionálům v oboru. Členství v této největší marketingové komunitě v Česku vám poskytne platformu pro vzájemnou komunikaci a spolupráci, která může akcelerovat vaši kariéru, osobní a profesní růst. Každý člen může využít synergie komunity a najít zde atraktivní pracovní nabídky, cenné rady a know-how od ostatních členů nebo potkat kamarády s podobnými zájmy. Které z výhod komunity využijete je v zásadě jenom na vás.

Cílem našich snah je vytvořit silnou sociální skupinu úspěšných marketingových profesionálů vycházející z výběrového vzdělávacího programu. Tři základní pilíře, které zastřešují veškeré aktivity organizované pro členy komunity jsou osobní rozvoj, profesní růst a networking. V rámci komunity jsou organizovány různé formáty networkingu – ať už společenské či profesionální, které připravují členové Alumni rady. Mezi pořádané akce patří společné drinky, party, workshopy, zajímavé přednášky, volnočasové a sportovní aktivity nebo pravidelné obědy.

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na alumnimarketingvse@gmail.com nebo se podívejte na facebook fan page VS Marketing, kde najdete mimo jiné fotky z našich akcí.

FB: https://www.facebook.com/VSEmarketing/

Rada Komunity VS Marketing

Předsedkyně rady
Martina Mäsiarová
Členové rady
Lenka Adámková
Zuzana Bláhová
Andrea Daďová
Simona Fedorková
Veronika Hanzelyová
Tomáš Huťťan
Petr Janata
Filip Karbulka
Barbora Marečková
Ester Šváchová