Alumni Sales Management

Relativně mladá vedlejší specializace Sales Management se vyznačuje velkým engagementem svých studentů i absolventů. Právě to nás inspirovalo k vytvoření pracovní skupiny Alumni Heroes, která se stará o komunikaci se stále se rozšiřující se komunitou. Členové věnují svou energii a čas pro organizaci eventů, kde se mohou navzájem setkávat příznivci oboru sales & marketing a budovat tak důležitý networking. Díky aktivnímu zapojení našich partnerů také sdílíme relevantní pracovní nabídky, přednášky nebo workshopy. Motivací nám je skvělá zpětná vazba našich absolventů – 100 % by VS doporučilo svým známým. Děkujeme!

 

 

Vlastní zkušenost absolventa:

„Mít perfektní produkt za super cenu, na který existuje cool reklama a milují ho všichni influenceři, pořád nestačí. Je potřeba umět ho prodat. Dostat k zákazníkům, pokud možno opakovaně, pořád. Všichni to tušíme, ale málokdo to umí. Pokud tě zajímá, jak na to, VS Sales Management je perfektní volba. Nudná teorie v rámci kurzů? Vlastně trochu taky. Ale jakmile ji propojíš s náloží poznatků z praxe, která se na tebe bude valit z nejrůznějších oblastí podnikání, začne to celé dávat smysl. Zjistíš, že striktní oddělování marketingových a sales oddělení ve firmách je ta největší hloupost v jejich organizační struktuře. A to i přesto, že markeťáci pořádně nerozumí salesákům a naopak. Během vedlejšky potkáš spoustu zajímavých odborníků, kteří ti mají rozhodně co říct. Určitě si zapiš všechny kurzy vedlejšky v jednom semestru. Rozhodně se ti tak nestane, že než si zapamatuješ jména spolužáků, je třináctý týden a konec semestru. My byli dobrá parta, vy budete taky. Absolvováním VS zkrátka nebudeš jenom o krůček blíž titulu, ale především se toho spoustu dozvíš, získáš cenné kontakty a otevřou se ti dveře do světa byznysu.“

Radim Darebník, absolvent VS Sales Management v roce 2017

 

Členové Alumni Heroes:

Zuzana Mráčková, Boss
Zuzana koordinuje jednotlivé členy týmu a komunikuje s partnery. Dohlíží na celkový koncept Alumni Sales Management. Je lektorem od vzniku VS a její motivací je komunita skvělých lidí, kteří za to stojí.

Barbora Fučíková, Event Queen
Bára s Lukášem tvoří osvědčené duo v organizaci větších eventu, které zahrnují úzkou spolupráci s našimi partnery.

Lukáš Treskoň, Event King
Lukáš tvoří s Bárou osvědčené duo v organizaci větších eventu, které zahrnují úzkou spolupráci s našimi partnery.

Lucie Čajkovičová, Community Guardian
Lucka se k nám přidala jako strážce komunity a pečuje o to, aby studenti i absolventi měli přístup ke všem informacím a aktivitám.