Studenti předmětu Marketing 2 ve společnosti EMCO

V rámci předmětu 3MG413 Marketing 2 pod vedením dr. Vávry pracovali studenti na projektu firemního partnera Katedry marketingu spol. EMCO, který se týkal vytvoření integrované komunikační kampaně v souvislosti se zavedením nového produktu na trh. Jednalo se o rýžové kaše, tedy produktovou kategorii, kde společnost dosud nepůsobila.

Výsledky projektu prezentovali studenti nejvyššímu managementu v prostorách firmy. Přítomni byli generální ředitel, marketingový ředitel, brand a product manager.

Studenti si vyzkoušeli roli konzultantů/reprezentantů marketingové agentury při řešení reálného marketingového problému.

Jelikož výstupy projektů se ukázaly jako realizovatelné, společnost Emco nabídla studentům pracovní pozici trainee v marketingovém oddělení, kterou využila jedna ze studentek.