Nestlé – volné pozice pro studenty

Náš firemní partner Nestlé nabízí pozice vhodné pro studenty:

Sales Trainee

• Úvazek – 75 hodin měsíčně, DPČ
  • Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci, čeština/slovenština nutností, angličtina výhodou
  • Deadline přihlášek – do uzavření výběrového řízení
  • Stručný popis – Zajímáš se o sales a chtěl/a by ses podívat na to, jak funguje v největší potravinářské firmě světa? Máš analytické myšlení, nebojíš se dat a skvěle zvládáš práci v MS Excelu? Právě Tebe pak možná hledáme do našeho týmu.
  • Link na celý inzerát – Detail pozice | Kariéra v Nestlé (jobs.cz)

Trade Marketing Trainee – Purina

• Úvazek – 75 hodin měsíčně, DPČ
  • Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci, čeština/slovenština nutností, angličtina plynulá
  • Deadline přihlášek – do uzavření výběrového řízení
  • Stručný popis – Zajímá tě, jak funguje trade marketing v největší potravinářské firmě světa? Pokud ano, přidej se do našeho týmu a vyzkoušej si marketingovou podporu a rozvoj prodejních kanálů pro oddělení Nestlé PURINA.
  • Link na celý inzerát – Detail pozice | Kariéra v Nestlé (jobs.cz)

Digital TraineeDetail pozice | Kariéra v Nestlé (jobs.cz)

Sales Trainee CPWDetail pozice | Kariéra v Nestlé (jobs.cz)

Nestlé – volné pozice pro studenty