Nejoblíbenější pedagog FPH je z Katedry marketingu

VŠE podruhé ocenila nejoblíbenější pedagogy všech šesti fakult. Ocenění „Pedagog roku“ udělila rektorka jednomu učiteli z každé fakulty na základě návrhu děkanů, který vycházel z hlasování studentů v rámci celoškolské ankety v InSIS. Anketa probíhala po letním semestru 2019/20, kdy hlasovalo 1 500 studentů, a zimním semestru 2020/21, kdy byla účast v anketě ještě o tisíc studentů vyšší. Výsledky za oba semestry byly sečteny dohromady.

Za FPH byl pedagogem roku 2020 vyhlášen Ing. David Říha, Ph.D., MBA, který obhájil titul z loňského roku. Na druhém místě se umístil doc. Mgr. Radek Tahal, Ph.D. Naší katedře tedy náleží první i druhé místo za celou FPH!

Výsledky ostatních fakult: za FFÚ byl pedagogem roku 2020 vyhlášen Ing. Jan Molín, Ph.D., za FMV doc. Ing. Martina Jiránková, Ph.D., za FIS Ing. Filip Vencovský, Ph.D., za NF Ing. Michal Mirvald, Ph.D. a za FM doc. Ing. Tomáš Kincl, Ph.D.