David Říha získal cenu „Pedagog roku“

V rámci Akademického pléna 27.2. 2020 byla paní rektorkou letos poprvé udělována cena „Pedagog roku“. Na základě výsledků předmětové ankety z InSIS obdržel děkan každé fakulty jména tří nejlépe hodnocených učitelů a navrhl jedno jméno za fakultu. Pro svého oblíbeného učitele hlasovalo celkem 1958 studentů.

Za naši fakultu toto ocenění získal David Říha.

David působí na Katedře marketingu, je zakladatelem vedlejší specializace Sales Management a vyučuje předměty Marketing 1Rozvoj obchodních a vyjednávacích dovednostíProdej a Key Account Management a Marketing & Sales. Pravidelně hostuje rovněž na partnerských univerzitách v Rakousku, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Albánii, Portugalsku či ve Spojených státech.

Praktické zkušenosti v oblastech obchodu a marketingu získal na manažerských postech národních i mezinárodních společností a v rámci poradenské činnosti.