Termíny

1.6.2018 08:00 - 19.8.2018 23:59 - Výběrové řízení VS Marketing pro zimní semestr 2018/2019

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Výběrové řízení do vedlejší specializace Sales Management

Související stránky

Výběrové řízení do specializace Sales Management

Vážené studentky a studenti,

vzhledem k vysoké oblíbenosti vedlejší specializace Sales Management, ale i z důvodu zaangažování velikého množství kvalitních firemních partnerů, bude od tohoto semestru probíhat přihlašování do VS na základě vaší snahy (výběrové řízení). To by nicméně nemělo být náročné pro ty z vás, které obor opravdu zajímá. Výběrové řízení je v duchu salesu založené na znalostech pouze částečně, mnohem více na snaze a ochotě věnovat přípravě potřebný čas.

Postup:

1.12. - 8.1. bude otevřena odevzdávárna výběrového řízení. Od té doby můžete vkládat odkazy na leteckou poštu nebo youtube, kam nahrajete své 1min prezentační video. 12.1. proběhne automatizovaný zápis 25-ti nejlepších studentů.

Obsah videa (co bude komise hodnotit):

Natočte sebeprezentaci v délce maximálně 1 minuty ve formátu MP4. Jejím obsahem bude představení své osoby, motivace a předpokladů ke studiu Sales Management vedlejší specializace, největšího životního úspěchu (nemusí být spojený s oborem) a vaší hlavní „konkurenční výhody“ oproti ostatním zájemcům. Odkaz na svou videopřihlášku vložte do příslušné odevzdávárny v InSISu. Nevkládejte žádný průvodní dopis ani vysvětlení k videu. Rada - buďte kreativní. Připravte si dobře skript, nahrajte vícekrát, setřihejte, použijte hudbu, prostředí, etc.

Co bude následovat:

Bodové hodnocení a informaci o úspěchu při výběru naleznete na příslušném místě v InSISu. Vždy se ujistěte, že jste vložili odkaz videopřihlášky do InSISu správně a případně přidali kód, pokud je ke stažení zapotřebí. Nemůžeme akceptovat později podané nebo nefunkční odkazy na videopřihlášky, nebo videozáběry použité ve více přihláškách.

http://kmg.vse.cz/vedlejsi-specializace-sales-management/vs-sales-management/
http://kmg.vse.cz/wp-content/uploads/vs_sales-management.pdf
https://www.vse.cz/studium/harmonogram_ak_roku_ls2017_2018.pdf