Ohlasy studentů

Jan: „V první řadě bych chtěl poděkovat Vám i celé katedře marketingu za uspořádání této příjemné akce. Nejvíce na ní oceňuji to, že jsme se mohli se spolužáky seznámit a zároveň jsme poznali naše budoucí vyučující, ale také firemní partnery. Náladu i mezi spolužáky jsem vnímal velmi přátelskou a pozitivní. Byl to skvělý večer a jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit.“

Monika: „Já jsem byla z imatrikulace nadšena. Jestliže jsem pochopila správně, naše VS si zakládá na přátelských vazbách, aby se všichni poznali, a to jak studenti, kantoři a partneři. Proto shledávám imatrikulaci jako skvělý start pro budoucí spolupráci. Rozhodně si myslím, že byste měli s imatrikulací pokračovat i do následujících let, já si to náramně užila a svůj účel to splnilo na výbornou.

Barbora: „Za středeční akci děkuji, moc jsem si ji užila. Akce byla, myslím, pro všechny velkým přínosem a příjemným zážitkem. Nikoho jsem předtím z budoucích spolužáků VS neznala a na konci večírku jsme se bavili jako staří známí. Akce celkově hodně motivovala do budoucího studia, zkušení profesoři si s námi povídali jako se sobě rovnými. Zástupci firem reprezentovali opravdu praktické zaměření výuky. V imatrikulaci rozhodně doporučuji pokračovat i v dalších letech?.

Patrik: „Musím zhodnotiť, že daný večierok výrazne predčil moje očakávania. Spôsob, akým ste to zorganizovali, bol naozaj skvelý. Spojenie pedagógov, absolventov, zástupcov firiem a študentov bolo veľmi efektívne. Na záver by som chcel dodať, že zo všetkých vyžarovala pozitívna emócia a teda hlavne radosť pre prácu, ktorú robia, čo bolo veľmi dôležitým zistením.

 Yulia: „Chci mnohokrát poděkovat Vám a katedře marketingu za krásně organizovaný imatrikulační večírek! Moc jsem si užila takovou neobvyklou pro VŠE událost, kromě toho, velmi mi to pomohlo pro navazování kontaktů. Myslím si, že se možnost poznat spolužáky ještě před začátkem semestru v příjemné uvolněné atmosféře pozitivně promítne do budoucí spolupráce. Dnes na hodinách vedlejší specializace jsem poprvé zažila tak přátelskou atmosféru hned v prvním týdnu semestru.

Potěšila mi i otevřenost partnerů a pedagogů v průběhu večera, i když před začátkem moc otázek jsem neměla, ve výsledku to bylo přínosné i z hlediska získaných informací.

Tereza: „Bylo mi potěšením zúčastnit se této příjemné události a poděkování je rozhodně na místě zejména z mé strany, resp. ze strany nás, všech studentů. Musím říct, že za 5 let na VŠE se jednalo o první akci tohoto typu, jež se vyznačovala osobním, přátelským a rovnocenným přístupem ke studentům, kterou jsem měla možnost navštívit. O to víc si tedy cením jejího uskutečnění a kéž by takových bylo více.

Oceňuji také možnost se všemi zástupci probrat vše možné od obsahu jednotlivých předmětů až po méně formální témata, to celé v uvolněné atmosféře.

Ještě jednou tedy děkuji za Vaši snahu a úsilí věnované této akci, a pokud by se mě v budoucnu měla týkat nějaká další, určitě se bez váhání a ráda zúčastním.“

Anna – Marie: „Společenský mixér se mi moc líbil. Bylo to velmi příjemné, přátelské setkání, ze kterého mám hezký zážitek a spousta lidí, se kterými jsem se bavila z toho mělo stejný pocit. Líbilo se mi neformální setkání s učiteli, budoucími spolužáky i externisty a jen mě to utvrdilo v tom, že tato vedlejší specializace je správná volba.

Moc Vám děkuji za organizaci této akce a určitě si myslím, že by se z této akce mohla stát hezká tradice.“