Soutěž Marketing Talents of the Year 2015

Marketing Talents of the Year je mezinárodní soutěž mladých marketérů, kterou pořádá katedra marketingu FPH VŠE ve spolupráci se společností Mondeléz. Každoročně mohou vybrané české a slovenské studentské týmy předvést, jak se umí vypořádat s nástrahami skutečného byznysu.
Soutěž probíhá na bázi počítačové simulace StratX/Markops. Danou simulaci používá ve výuce osm z deseti nejvyhlášenějších světových ekonomických univerzit, stejně jako řada korporací při výběrových řízeních do svých trainee programů a při vzdělávání svých manažerů v oblasti marketingu.

Soutěž probíhá ve dvou kolech. Studentské týmy nejprve pracují se simulací doma. Nejúspěšnější týmy pak pokročí do finálního kola, které probíhá v Praze. Odborná komise složená z odborníků společnosti Mondeléz, katedry marketingu FPH VŠE a katedry marketingu OF Ekonomické univerzity v Bratislavě hodnotí, jak si jednotlivé týmy poradí s programem StratX/Markops, jak spolu jednotliví členové týmu spolupracují a jak dokážou prezentovat své výsledky. Nejúspěšnější tým získává certifikát "Marketing Talents of the Year".

mtoy mtoy1

Detailní informace pro přihlášení do soutěže v roce 2015 naleznete na www.facebook.com/mkgtalents, nebo zde.

Termín uzavření přihlášek je 16.4.2015 ve 23:59.