1.6.2017 - 21.8.2017 - Přihlašování do VS 3MK na ZS 2017/18

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Přihlašování do VS 3MK na ZS 2017/18

1.6.2017 21.8.2017

Katedra marketingu otevírá v zimním semestru 2017/2018 vedlejší specializaci Marketing (3MK).

Vedlejší specializace poskytuje ucelený program přípravy pro klíčové manažerské pozice v marketingu (brand manager, product manager, marketingový manažer), a to napříč celým spektrem odvětví od spotřebního zboží přes služby, B2B, farmacii a další.

Do výuky je intenzivně zapojena celá řada prestižních firem, jako např. Unilever, Procter & Gamble, L´Oréal, Ogilvy, Havas, Millward Brown, ACNielsen, Median atp.

Absolvování specializace vytváří dobré předpoklady pro uplatnění studentů v marketingových odděleních tuzemských i zahraničních firem. Získané znalosti vytvářejí výbornou startovací platformu jak pro úspěšnou manažerskou kariéru, tak pro vlastní podnikání. Vedlejší specializace je otevřena všem studentům VŠE. Upřednostňováni jsou zájemci s výborným prospěchem, výbornou znalostí angličtiny a silným zájmem o marketing.
Podrobnější informace týkající se tohoto programu, včetně přihlášky a nároků kladených na uchazeče, naleznete zde.

Odpovědi na nejčastější dotazy spojené s VS Marketing naleznete zde.

Výběr a registrace do VS se řídí celoškolským harmonogramem a pravidly v ISISu.